Nasi partnerzy:

III Rzesza 1933-1945 - vaterland.pl

MOH-a Maniacs Server

Nasz baner:My na Facebook'u:

Co się stanie z pomnikiem radzieckiego łącznościowca?26-04-2012 19:36:30

27 kwietnia 2012 roku radni zdecydują co stanie się z pomnikiem radzieckiego łącznościowca. Pomnik powoli zaczyna podupadać w ruinę, a żeby zachować go w należytym stanie potrzeba pieniędzy, których jak wiadomo brak. Ten pomnik to nie tylko symbol epoki socjalistycznej i stacjonujących tu żołnierzy, ale także zabytek, który zapewne dla wiele z nas jest bardzo ważny. Jednak wiele osób zadaje sobie pytanie czy powinien zostać. W takim razie co się stanie z pomnikiem, który był tu praktycznie od początku? Prosimy o wypowiedzi na naszym czacie.

 

Zachęcamy i zapraszamy24-04-2012 20:01:41

Pragniemy zachęcić wszytkich  do korzystania z naszego chatu. Poruszacje tam tematy które są drażliwe dla naszej społeczności, ale także te miłe. Pokażcie, że razem mamy dużą siłę. Osobom przyjezdnym i wszelkim gością naszej strony polecamy Księgę Gości, gdzie także można się wypowiedzieć. Liczymy także na korzystanie z portali społecznościowch jak nk i facebooku. Osoby, które mają wszelkie materiały na temat naszej miejscowości prosimy o kontakt z nami przez email. Wszelkie inormacje w zakładce Kontakt.

 

Coroczne sprzątnie okolicy16-04-2012 19:27:29

21 kwietnia 2012 roku o godzinie 9.00 „Stowarzyszenie Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom” organizuje coroczne sprzątanie naszej okolicy. Chcemy zachęcić do tej akcji wszystkie osoby, które dysponują czasem i które chcą cieszyć się pięknem naszej przyrody. Stowarzyszenie zapewnia rękawice gumowe i worki do segregacji śmieci. Naszym zdaniem to jedno z ważniejszych wydarzeń, szczególnie, że ludzie przyjeżdżający do naszej miejscowości chcąc cieszyć się krajobrazem naturalnym, a nie przez tworzące go śmieci.

Zbiórka chętnych przy Remizie OSP.

III Misterium Męki Pańskiej09-04-2012 20:46:23

1 Kwietnia odbylo się już III Misterium Męki Pańskiej zorganizowane z inicjatywy naszego proboszcza - księdza Jacka Błażkiewicza. Na to wydarzenie przybyło wielu gości m.in. z Deszczna, Nowej Soli, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego. O naszej Pasji można było dowiedzieć się z Radia Zachód, czy telewizji Trwam.

Życzenia Wielkanocne03-04-2012 20:03:58

Życzymy Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja."

Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u
www.keszycalesna.prv.pl